Kleurplaat 2022

Wat is dat , een kleindierenshow ?

                 

 

 

 

 

 

 

 

 


           17e Kleindierenshow "Midden Veluwe "   7, 8 en 9 oktober 2021

 

 

   Kleurwedstrijd ~ 2022    

 


     

Beste juffen ,  meesters en kinderen ,  

Het was een hele klus maar onze beoordelaars hebben de kleurplaten beoordeeld.

Zie lijst winnaars deze pagina.  Van n kleurplaat (een 3e-prijswinnaar) weten we niet bij welke school en groep deze hoort (foto van de kleurplaat is toegevoegd). Wellicht dat u herkent door wie deze kleurplaat is gemaakt?

 De prijzen kunnen worden opgehaald op:

Donderdag 6 oktober tussen 20.30 uur en 22.00 uur

Vrijdag 7 oktober tussen 13.00 uur en 22.00 uur

Zaterdag 8 oktober tussen 10.00 uur en 15.00 uur (om 16.00 uur sluit de tentoonstelling en wordt alles opgeruimd).

 Plaats/locatie: De Oranjehal, Bentweideweg, 7435 AL Wenum Wiesel.Voor verdere info: www.kleindierenshowmiddenveluwe.nl

 De kleurplaten worden tentoongesteld en mogen door de betreffende leerling ook weer meegenomen worden. 

 Iedereen die een kleurplaat heeft ingeleverd, heeft van u een vrijkaartje gekregen. Dank voor uw interesse en deelname. Ik hoop veel leerlingen terug te zien op de Kleindierenshow.

Met vriendelijke groet,

 Rob FeberKleindierenshow Midden Veluwe - Kleurwedstrijd

 

         

Hoofdprijs Kleurwedstrijd ~ 2022   Floortje - Beemte / Diamant   

 

               

 

 

 

 

Prijswinnaars kleurwedstrijd Kleindierenshow "Midden Veluwe " 2022

 

 

Prijs

Naam

School

Groep

Hoofdprijs

Floortje van den Hoek

Beemte Diamant

2

 

Prijs

Naam

School

Groep

1e prijs

Britte van Toor

Ebenhaezer Teuge

1a

1e prijs

Aoys Sahin

Krugerstee

2

1e prijs

Michelle Bos

Prinses Juliana

3

1e prijs

Matthias van de Pol

Ebenhaezer Teuge

4

1e prijs

Bente van Braak

De Sprenge Emst

5

1e prijs

Hiranur

Krugerstee

6

1e prijs

Liese-Marie Dijkshoorn

Ebenhaezer Teuge

7a

1e prijs

Mai

Prinses Juliana

8

 

Prijs

Naam

School

Groep

2e prijs

Louana Roseboom

Prinses Juliana

1

2e prijs

Hilde Treur

Ebenhaezer Teuge

2

2e prijs

Sofie Ruijsch

Prinses Juliana

3

2e prijs

Juda

Ebenhaezer Teuge

4

2e prijs

Jeske van Taal

Ebenhaezer Teuge

5

2e prijs

My

Prinses Juliana

6

2e prijs

Noa Dijkgraaf

Ebenhaezer Teuge

7a

2e prijs

Noelle

Diamant Beemte

8

 

Prijs

Naam

School

Groep

3e prijs

Phebe Mulders

Sterrenschool Geerstraat

1

3e prijs

Denise

Ebenhaezer Teuge

2a

3e prijs

Anthony

Sjofar / Pr.Beatrix

4

3e prijs

Clara van Asselt

Ebenhaezer Teuge

4

3e prijs

Sarah van Loo

Sjofar

5

3e prijs

Lotte Eshuis

Ebenhaezer Teuge

6

3e prijs

Noa Spijkerboer

Ebenhaezer Teuge

7a

3e prijs

Sanne Keus

Prinses Juliana

8

 

Prijs

Naam

School

Groep

Hoofdprijs

Floortje van den Hoek

Beemte Diamant

2

 

Prijs

Naam

School

Groep

1e prijs

Britte van Toor

Ebenhaezer Teuge

1a

1e prijs

Aoys Sahin

Krugerstee

2

1e prijs

Michelle Bos

Prinses Juliana

3

1e prijs

Matthias van de Pol

Ebenhaezer Teuge

4

1e prijs

Bente van Braak

De Sprenge Emst

5

1e prijs

Hiranur

Krugerstee

6

1e prijs

Liese-Marie Dijkshoorn

Ebenhaezer Teuge

7a

1e prijs

Mai

Prinses Juliana

8

 

Prijs

Naam

School

Groep

2e prijs

Louana Roseboom

Prinses Juliana

1

2e prijs

Hilde Treur

Ebenhaezer Teuge

2

2e prijs

Sofie Ruijsch

Prinses Juliana

3

2e prijs

Juda

Ebenhaezer Teuge

4

2e prijs

Jeske van Taal

Ebenhaezer Teuge

5

2e prijs

My

Prinses Juliana

6

2e prijs

Noa Dijkgraaf

Ebenhaezer Teuge

7a

2e prijs

Noelle

Diamant Beemte

8

 

Prijs

Naam

School

Groep

3e prijs

Phebe Mulders

Sterrenschool Geerstraat

1

3e prijs

Denise

Ebenhaezer Teuge

2a

3e prijs

Anthony

school niet ingevuld

3?

3e prijs

Clara van Asselt

Ebenhaezer Teuge

4

3e prijs

Sarah van Loo

Sjofar

5

3e prijs

Lotte Eshuis

Ebenhaezer Teuge

6

3e prijs

Noa Spijkerboer

Ebenhaezer Teuge

7a

3e prijs

Sanne Keus

Prinses Juliana

8


 

Prijs

Naam

School

Groep

Troostprijs

Delaja

Peuter

-

Troostprijs

Milan

Prinses Juliana

3

Troostprijs

Rens Vijge

De Sprenge Emst

3

Troostprijs

Andries Casteleijn

Ebenhaezer Teuge

3a

Troostprijs

Emilia Saavedra

Ebenhaezer Teuge

3a

Troostprijs

Emily Keurhorst

Ebenhaezer Teuge

1a

Troostprijs

Vince Bosman

De Sprenge Emst

1

Troostprijs

Noud Mekelenkamp

Ebenhaezer Teuge

1a

Troostprijs

No Dijkman

Ebenhaezer Teuge

1a

Troostprijs

Nathan van de Pol

Ebenhaezer Teuge

2

Troostprijs

Amber van Raalte

Sterrenschool Geerstraat

2

Troostprijs

Lois Spijkerboer

Ebenhaezer Teuge

2b

Troostprijs

Jorn Wilbrink

Ebenhaezer Teuge

4a

Troostprijs

Joalijne

Ebenhaezer Teuge

4

Troostprijs

Laura

Ebenhaezer Teuge

4

Troostprijs

Devin Bosman

De Sprenge Emst

4

Troostprijs

Elisa Baltes

Krugerstee

4-5

Troostprijs

Boaz Dijkshoorn

Ebenhaezer Teuge

5a

Troostprijs

Marlou

De Sjofar

5

Troostprijs

Lose Vogd

Ebenhaezer Teuge

6

Troostprijs

Anna Kwintenberg

Ebenhaezer Teuge

6

Troostprijs

Los Leenheer

Ebenhaezer Teuge

6

Troostprijs

Marella Borkert

Ebenhaezer Teuge

6

Troostprijs

Jefta

Ebenhaezer Teuge

6

Troostprijs

Tom

Ebenhaezer Teuge

7a

Troostprijs

Gerrit Gerritsen

Ebenhaezer Teuge

7a

Troostprijs

Veerle

Ebenhaezer Teuge

7a

Troostprijs

Rosanne

Ebenhaezer Teuge

7a

Troostprijs

Xander Corporaal

Oosterhuizen

8

Troostprijs

Roos Boonstra

Prinses Juliana

8

 

 

Contactpersoon kleurwedstrijd: Rob Feber . E-mail:   kleurwedstrijdKMV@gmail.com

 

                  Deelnemende scholen 2022

O.B.S. Oosterhuizen
PCBO Prinses Juliana
PCBO De Sjofar Prinses Beatrix
Jeugdzorgboederij Wenums Veldzicht
Montessorie Sterrenschool loc. Geerstraat
De Krugerstee
De Sprenge loc. Emst
PCBO De Diamant Beemte
Eben-Haezer